Anabela

Moje meno: Mária Habšudová/ veštica Anabela

Schopnosti a zameranie:
Zaoberám sa harmonizovaním, energiou Božia pečať, čakrami a kúzlami. Veštím z tarotových kariet, kameňov, runy a odliatkov olova. Dokážem Vám poradiť v rôznych oblastiach života : vzťahy, láska, podnikanie, zdravie...

Niečo o mne..
Kde sa berie v niektorých ľuďoch schopnosť vidieť  veci dopredu? Liečiť? Alebo pozorovať auru nad inými osobami, podľa ktorej sa dá určiť zdravotný stav? Je to dané zhora? Alebo majú v sebe otvorenú ďalšiu dimenziu, ktorá obyčajným smrteľníkom nie je daná? Na mnoho otázok je málo odpovedí. Jedno je však nevyvrátiteľné. Prostý a jednoduchý fakt: takýto ľudia medzi nami žijú, pohybujú sa, majú schopnosť vnímať to, čo my nie, liečia a uzdravujú.
Patrí medzi nich aj pani Mária Habšudová. V časoch minulých, dávnych, keď ešte neexistovali antibiotiká ani moderná zdravoveda, by ju možno nazvali vešticou a bylinkárkou. Ľudia by sa pre jej schopnosti naučili rozoznávať liečivé účinky rastlín, nerastov, hornín a skál, vzdávali by úctu a chodili k nej po radu pri všetkých svojich problémoch, či už zdravotných, alebo iných.
Stretnutie s ňou je zaujímavým a nevšedným zážitkom. Na prvý pohľad je to tichá a nenápadná žena. Dokáže však jedným skúmavým pohľadom zhodnotiť váš zdravotný stav. Ako hovorí, vidí auru nad hlavami ľudí a podľa jej farby vie, či sú chorí alebo nie.
Od ranného detstva vnímala energiu okolo nás. Nevedela v tej dobe, či je to niečo výnimočné, ale často začínala rozmýšľať nad nevysvetliteľnými skutočnosťami.
Stávalo sa jej, že videla veci, ktoré sa neskôr objavili v budúcnosti. Keď sa pozrela pri rozhovore na človeka, nevidela len ľudskú tvár a postavu, ale videla ho odetého do priesvitného šálu rôznych farieb. Neskôr si to začínala dávať do súvislostí. Často pri tom čo videla, jej radievala teta, pretože schopnosti sú u nich dedičné. Naučila sa preto využívať silu týchto darov a pomáhať tak iným.


Pani Márii som polozila pár otázok:

Kedy ste v sebe objavili tú zvláštnu silu, ktorá vám umožňuje odkrývať veci, čo
sú bežným ľudom nedosiahnuteľné?


Od ranného detstva som vnímala energiu okolo nás. Nevedela som v tej dobe, či je
to niečo výnimočné, ale často začala rozmýšľať nad nevysvetliteľnými
skutočnosťami. Stávalo sa mi, že som videla veci, ktoré sa vyskytli v budúcnosti. Keď'
som sa pozrela pri rozhovore na človeka, nevidela som len tvár alebo profil, videla som ho
odetého do priesvitného šálu, rôznych farieb. Neskôr som si to začala dávať do
súvislostí. A keď som si uvedomila, čo vlastne vidím, často mi radila moja teta. Ona
vedela, že to čo vidím je dedičné.

Aké služby poskytujete?

Veštím z tarotu a kameňov, runy a tiež odliatkov olova. Zaoberám sa liečením
harmonizovania čakier a energiou Božia pečať, odrábam porobeniny a kúzla z čiernej
mágie. Pomáham v láske a podnikaní.