Lívia

Ukáž číslo
January 16, 2015
Spoločne môžeme pootvoriť dvere do Vašej budúcnosti a získať tak veľa pozitívnych informácií. Veľa krát nie je ľahké ovplyvniť naše partnerské vzťahy, naše priateľstvá, našu prácu. Vždy si však môžeme vybrať medzi dobrom a zlom. Pomôžem Vám nájsť správnu cestu.

Senzibilom som bola od útleho veku. Pamätám si, že sa v noci sa na mňa chodili pozerať rôzne nadprirodzené bytosti. Vtedy som sa ich ešte bála. Od mojich štyroch rokov ma sprevádzali silné emočné sny. Bol to často ten istý sen, ktorý sa postupne vyvíjal. Sprevádzal ma celých 23 rokov. V mojich 27 rokoch však prestal, pretože sa tu, v hmotnom svete, naozaj stal. Od tohto momentu som pochopila súvislosti, ktoré som musela prežiť, aby som sa zdokonalila na mojej ceste poznania. Prvé zážitky s kartami som mala v štyroch rokoch. S babičkou sme veštili zo sedmových  kariet. Chodili k nej všetky susedky a ja som počúvala, ako a čo hovorí pri veštení.
Sama som karty na veštenie začala používať až v mojich devätnástich rokoch. Kvôli jasnovideckým víziám, ktoré som videla u ľudí v mojej blízkosti, sa na mňa často hnevali, hlavne ak som im povedala niečo, čo počuť nechceli. Dôležité je, že s odstupom času za mnou prišli s ospravedlnením, pretože moje vízie pochopili. Dodávalo mi to silu a odhodlanie pokračovať.Som presvedčená, že je lepšie vidieť dopredu, aj keď to niekedy nie je príjemné. Máte však čas sa na nepríjemné udalosti pripraviť a unáhlenými rozhodnutiami nenarobiť zbytočné škody.
Kto vlastne som, som pochopila len pred niekoľkými rokmi, kedy sa mi spontánne začali vynárať spomienky z predošlých životov. Boli také intenzívne, že sa nedali prehliadnuť. V prvom okamžiku to bolelo, no v momente nádychu všetko ustalo. Dnes môžem cestovať vo svojej minulosti, ale aj v minulosti iných. Môžem Vám pomôcť odhaliť skrytú cestu k samotným počiatkom Vašej duše. Záleží len na Vás, či mi to dovolíte…


Vaše ohlasy - odporúčania:
© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt