Renáta

Ukáž číslo
January 24, 2014
Volám sa Renáta. Som poslom duchovna. Sprostredkovávam ľuďom poznatky z oblasti vedomí lásky a svetla. Na základe toho diagnostikujem a odstraňujem duchovnú príčinu chorôb. Môžete mi zatelefonovať a položiť otázky, na ktoré Vám určite budem chcieť odpovedať.

Čistá Božská energia lásky, ktorá mnou prechádza, mi umožňuje nielen diagnostikovať Váš zdravotný stav, ale aj lokalizovať podstatu problému a odhaliť zdroj choroby. Následne som schopná energiou naprogramovanou vyšším Ja, alebo dušou Božej veľkosti, previesť liečebný proces. Pozorujem, že ľudská duša veľmi dobre reaguje na automatickú liečivú kresbu. Občas preto požiadam o pomoc cez automatické písmo, alebo prostredníctvom rozhovoru s dušami zomrelých. Zem sa mení vibračne a tým sa menia aj ľudia a ich osudy, pričom mimo zmyslové vnímanie mi umožňuje vnímať veci okolo seba cez vibrácie a farby. Aj anjeli putujú po svete a nazerajú do ľudí, hľadajú duše tých, čo majú Božie dary, čo ich v sebe nosia, starajú sa o ne a rozvíjajú. Bežným okom ich neuzriete. Ich vnútorné svetlo silno žiari a ich anjelská duša vibračné svetlo zachytí a odhalí.
Mám rada všetko, čo je spojené s jemnými dúhovými farbami a drahými kameňmi. Nie je nič krajšie a zároveň zložitejšie, ako je TO NIEČO medzi Nebom a Zemou. Veľkou výzvou pre mňa je nazerať do minulých životov, skúmať rody a uzdravovať rodové korene. Kedykoľvek sme poctení láskou, dobrotou, alebo bohatstvom, dostávame požehnanie, ktoré nám pomáha žiť v harmónii, sme obdarení schopnosťou milovať, liečiť a pretvárať naše životy.
Ak potrebujete jasné odpovede na všetky otázky, ochotne Vás budem sprevádzať cestou Vášho osudu. Zavolajte mi a nebudete sklamaní.


Vaše ohlasy - odporúčania:
© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt