Rudy

Ukáž číslo
January 24, 2014
Som Rudy, médium, jasnovidec, duchovný učiteľ a terapeut, liečiteľ Vašich duší. Zaoberám sa očistou priestorov ale i ľudských bytostí, konkrétne očistou tela, duše, aury, čakier, zbavenia blokád z minulých i súčasných životov, urieknutí, prekliatí a porobení. Dokážem Vám pomôcť s pútavými dušami, ktoré neodišli domov do svetla. Zavolajte mi, som tu pre Vás!
Duchovné bytosti a anjelov som videl po prvýkrát ako 8 ročný chalan. Raz v noci som sa zobudil a ucítil, že pri mojej posteli sedí naša blízka zosnulá a hladí ma. Dnes viem, že to bol anjel, ktorý sa zhmotnil do podoby človeka. Anjeli veľmi často preberajú podoby ľudí, našich blízkych, či neznámych osôb. Už od útleho veku som bol silne veriaci. Cítil som, že na túto zem nepatrím a môj domov je niekde inde. Dnes viem, že je to v anjelskej ríši.
Ako malé dieťa som mával živé sny s Pannou Máriou a Ježišom. Vznášal som sa k nebesiam. Dodnes mám v živej pamäti, ako ma chytili za ruku a pozreli sa mi do očí. Ten pohľad bol neopísateľne krásny. V ich očiach som videl nespočetné množstvo lásky. V tých časoch, keď som mal zjavenie s našou zosnulou príbuznou, som si zablokoval všetky svoje duchovné dary. Prosil som Boha, aby to zmizlo.
Neuvedomoval som si a nechápal som, že prostredníctvom mňa a môjho božského tímu som tu pre Vás a dokážem odpovedať na otázky Vášho duchovného spoznania a odhalenia toho pravého Ja. Dnes to už viem a ponúkam Vám svoju pomoc.


Vaše ohlasy - odporúčania:
© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt