Tamara

Moje meno: veštica Tamara

Schopnosti a zameranie:
Pracujem s energiou Reiky, posielam energiu na diaľku, riešim zdravotné a vzťahou sa týkajúce problémy. Zaoberám sa alternatívnou medicínou, rušením geopatogénnych zón, čistím aury

Niečo o mne..
Už od detstva som cítila, že som iná a zaujímala sa o veci medzi nebom a zemou. Osud mi pripravil neľahké detstvo a ťažký partnerský vzťah. Vďaka kamarátke veštici som pochopila, prečo sa mi niektoré veci dejú stále dookola a začala som na sebe pracovať. Svojou usilovnosťou som v sebe prebudila svoje schopnosti a rada by som pomohla aj Vám.
Vďaka neustálemu procesu vzdelávania sa v rôznych odboroch zaoberajúcich sa niečím magickým, nehmatateľným, nedokázateľným mi všetko do seba začínalo postupne zapadať.
Začínala som výkladom kariet, následne numerológiou, rodinnými konšteláciami, Reiky, spolupracovala som s rôznymi liečiteľmi a terapeutmi, vyštudovala som kompletne kozmológiu, kam patrí astrológia, čínska medicína a partnerské posudzovanie.
Pomôžem vám v láske, milostnom trápení, priateľstve a ťažkých životných situáciách. Väčšina ľudí často vidí problém tam, kde nie je, a je obdivuhodné, ako málo stačí k dramatickému zlepšeniu. Nebojte sa mi zveriť so svojím trápením. Spoločne nájdeme východisko z každej ťažkej situácie, tak sa ďalej netrápte a dovoľte mi Vám pomôcť.