Veštenie

Tamara

0988 612 712

Odmalička som sa zaujímala o veci, ktoré sa dejú medzi nebom a zemou, pretože mojím vzorom bola moja babka – bylinkárka, ktorá ma zasväcovala do umenie liečiteľstva.
Už v mladosti som vedela rozoznať auru u mnohých ľudí a vedela zistiť ich zdravotný stav. Práve preto som sa rozhodla pre štúdium na zdravotnej škole, aby som mohla pomáhať trpiacim a chorým ľuďom.
Čítajte viac »

Soňa

0988 612 714

Senzibilná som bola už v detstve, mávala som sny ktoré sa splnili v krátkej dobe. Stávalo sa mi často, keď som sa hrala so psíkom, ako 8. ročná, hovorila som psíkovi nesmieš štekať ide k nám teta Marika. Moja stará mama sa len pozrela zo začiatku, nič nehovorila, ale keď sa potom za dverami objavila teta Marika, bola prekvapená. Pri prvom mojom takomto výroku to ešte nikto nebral vážne, až keď sa takéto moje výroky opakovali častejšie začali si to všímať.
Čítajte viac »

Teodora

0988 600 665

Moje začiatky sú asi ťažko opísateľné. Asi to začalo priateľstvom jednej mojej kamarátky, ktorá sa zaoberala veštením z kariet a vždy som obdivovala jej umenie. Nikdy by ma nenapadlo, že to dokážem aj ja. Jedného dna mi navrhla, 23.3.2011 aby som s ňou išla na brigádu do firmy kde prijímajú veštice a robia výber.  Tak som sa ocitla v jame levovej. Čuduj sa svete prijali ma. Časom som začala problémy iných vnímať ako poslanie.
Čítajte viac »

Lívia

0988 612 272

Senzibilom som bola od útleho veku. Pamätám si prvé zážitky, z obdobia kedy som mala jedenapol roka. Chodili sa na mňa v noci pozerať rôzne interdimenzionálne bytosti.Vtedy som sa ich aj trochu bála. Od mojich štyroch rokov ma sprevádzali silné emočné sny. Bol to často sen ten istý, ktorý sa dejom vyvýjal. Sprevádzal ma celých 23 rokov. V mojich 27 - rokoch však prestal, pretože sa tu, v hmotnom svete naozaj stal a od tohto momentu som pochopila opäť mnoho ďaľších poznaní, ktoré som si mala prežiť, aby som sa zdokonalila na mojej ceste poznania.
Čítajte viac »

Renáta

0988 612 713

Mimo zmyslové vnímanie mi umožňuje vnímať veci okolo seba cez vibrácie a farby. Zem sa mení vibračne, a tým sa menia aj ľudia a ich osud. Anjeli putujú po svete a nazerajú do ľudí , hľadajú duše tých, čo Božie dary majú, čo ich v sebe nosia, starajú sa o ne a rozvíjajú. V dave ich bežným okom neuzrieš, ale ich vnútorné svetlo tak silno žiari, že ich anjelská duša vibračne zachytí a odhalí. Tak ktorí ste tí, čo vám svetielko láskou žiari a oslňuje svojou žiarou davy? Osudu vraj neunikneš, tak ho aspoň skúmam za pomoci láskavého prístupu svetelných bytostí a to rôznymi formami.
Čítajte viac »

Rudy

0988 612 719

Viete že ste obklopení milujúcimi a silnými ANJELMI, ktorý Vám chcú pomáhať vo
všetkých oblastiach vášho života?
Naučím Vás ako sa s ANJELMI skontaktovať, s ich pomocou sa liečiť a riešiť
najrôznejšie problémy v živote.
Osobne vidím ANJELOV a pomôžem aj Vám aby ste dokázali vidieť a komunikovať so svojimi ANJELMI.
Pomôžeme Vám prebudiť vaše duchovné dary.
Čítajte viac »

Anabela

0988 612 716

Veci medzi nebom a zemou. Koľkých z nás vzrušujú. Zaujímajú, nadchýnajú - a podaktorých
dokonca aj desia. Veci, ktoré sú nevysvetliteľné rozumovým, praktickým zdôvodnením.
Ktoré treba prijať iba tak. Jednoducho sú. Môžeme veriť v ich liečivú, pripadne ničivú silu,
alebo nie.
Čitajte viac »