Archive for month: July, 2016

Aragonit vás podrží, uzemní aj nabudí

July 14, 2016
July 14, 2016

aragonit_433607224Potrebujete sprievodcu duchovným svetom, ktorý vás podrží aj v ťažkých chvíľach? Siahnite po aragonite. Vie ovplyvniť vaše sústredenie, tlmí prehnané reakcie, udrží pohromade vaše myšlienky a podporuje váš úsudok. Zmierňuje emócie, aby vás pri rozhodovaní negatívne neovplyvňovali, aby ste si mohli zachovať chladnú hlavu aj v momentoch, ktoré sú horúce. Pomôže vám nereagovať zbrklo, ale trpezlivo čakať na príležitosti, aby ste boli pripravení, keď sa objavia nové možnosti. Potom ste schopní podať vrcholný výkon.

S aragonitom prichádza pochopenie seba i iných, pomáha vám reagovať ústretovo a pokojne, rozumne riešiť problémy a nerobiť z komára slona. Dokážete tolerovať aj to, čo by vás inak vytáčalo. Umožní vám koncentrovať sa, zachovať si nadhľad a mať dostatočnú disciplínu, keď chcete dosiahnuť, čo ste si zaumienili. Odstráni energetické blokády. Vie vás priaznivo naladiť, spomaliť na rýchlosť, ktorá vám viac vyhovuje – najmä v dnešnom uponáhľanom svete to je výhoda. Vie obrúsiť hrany stresu a umožní vám prísť aj na iné riešenia, než sú tie, ktoré ste dovtedy preferovali. Robí z vás spoľahlivého človeka, čo ocenia aj vaši blízki, aj kolegovia.

Aragonit vás vie pripraviť na meditáciu, dostať do stavu, keď bude vaša myseľ citlivá a otvorená podnetom. Zároveň vás však spája aj so Zemou, s jej magickou silou, zvládne uzemniť telesnú energiu. Dokáže vám pomôcť, keď vám bude hlava lietať vysoko v oblakoch, pričom by ste sa skôr potrebovali dostať na zem, do reality. Umožní vám vidieť problémy z viacerých strán a tým pádom zvýšiť šance, že vaše rozhodnutia budú správne.

Aragonit je uhličitan vápenatý, ktorý sa často vyskytuje aj na Slovensku, nakoniec Ochtinská aragonitová jaskyňa je toho najlepším dôkazom. Máva rôzne sfarbenie (od bezfarebnej až bielej až do zelenej alebo modrej, závisí to od prímesí), ako aj rôzne tvary. Jednou zo vzácnych foriem aragonitu je takzvaný železný kvet, ale aj ónyxový mramor (ktorý ani nie je mramor, ale zmes minerálov kalcitu a aragonitu). Treba si však uvedomiť, že aragonit nájdeme napríklad aj ako súčasť perál.

V liečiteľstve priaznivo pôsobí na celý organizmus, dodáva mu energiu a chuť popasovať sa s problémami, ktoré sa vyskytnú. Tlmí bolesť a zvyšuje imunitu, dokáže regulovať procesy v tele tak, aby sa neodohrávali až devastujúco rýchlo. Napomáha spánku, najmä keď si ho položíte blízko postele alebo pod vankúš – upokojí aj nepokojnú myseľ a zbaví vás nočných môr, ak vás ťažia. Využívajú ho ľudia, ktorí majú problémy s chrbticou (platničkami), ale aj tí, ktorí si liečia kožné problémy alebo ich trápi úbytok vlasov. Má široký záber, takže jeho podporu pocíti hlava, nervy, oči i srdce, rovnako aj kosti a zuby. Pomáha pri kŕčoch.

časopis magická žena

Poraďte sa s našim tímom odborníkov:

© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt