Automatická kresba


automaticka_kresbaNaše podvedomie skrýva množstvo vecí, o niektorých možno ani len netušíme. Jednou z možností, ako sa pozrieť tam, kde niekedy nepustíme ani seba, je automatická kresba. Potrebujete mať poruke iba ceruzku a papier a môžete sa pustiť do bádania. Nie je dôležité, či máte maliarsky talent, či viete kresliť alebo len držať ceruzku v rukách. Na papieri sa totiž nezobrazí umelecké dielo, ale emócie, ktoré máte v sebe uložené.

Automatická kresba na jednej strane obnaží vaše vnútro, ukáže, čo vás trápi, čoho sa bojíte, čo nezvládate, ale aj to, čo vám robí radosť, čo vo vás vyvoláva pozitívne dojmy. Slúži teda aj na diagnostické účely. Na druhej strane je to určitá forma terapie, ktorá vám môže pomôcť prekonať niektoré traumy.

Je v podstate jedno, čo sa na papieri objaví. Môžu to byť kresby konkrétnych vecí, ktoré sa dajú identifikovať a ktoré dokážete pomenovať, ale aj nezmyselné čmáranice, ktoré treba pochopiť. Sú ľudia, ktorí dokážu tieto vaše zdanlivo neidentifikovateľné výtvory čítať a vedia vám poradiť, čo máte robiť. Nejde iba o problémy duševné, ale dokážu z kresby vyčítať aj problémy telesné, identifikovať choroby, ktoré vás trápia, o ktorých ani nemusíte vedieť.

Pri automatickej kresbe nekreslíte vedome, ste len sprostredkovateľom, ktorý mechanicky prenáša na papier to, čo je vo vašom podvedomí. Prúdi cez vás energia – a vy môžete zaznamenať jej tok, poruchy, silu. Vedie vašu ruku tak, aby vám povedala o vás to podstatné.

Keď chcete skúšať automatickú kresbu, najskôr sa uvoľnite. Vytvorte si príjemné prostredie, kde sa môžete bez vyrušovania pohrúžiť do seba, odbúrajte čo najviac vonkajšie vnemy, vnorte sa do sveta, v ktorom je pokoj, kde nemusíte na nič myslieť, kde vás nič nerozptyľuje. Položte ruku na papier a vedome ju neovplyvňujte, nemusíte kresliť niečo konkrétne, nechajte sa viesť len energiou, ktorá vychádza priamo z vás – kreslite, čo vám momentálne napadne. Možno nakoniec v sebe odhalíte aj skrytý talent a vaše obrázky budú mať hlavu a pätu.

Nie je dôležité, čím budete kresliť – môže to byť obyčajná ceruzka, pero, pastelky. V prípade pasteliek dajú farby vášmu podvedomiu ďalší podstatný rozmer. Dôležité je, aby sa vám dobre kreslilo, aby ste mohli zaznamenať aj jemné zmeny tlaku na papier.

Samozrejme, interpretovať takéto obrázky nie je vôbec jednoduché, napriek tomu, že ste si ich nakreslili sami. Kto má v sebe dar správne “čítať” automatickú kresbu, skôr či neskôr objaví zákonitosti ako funguje, na čom je založená. Ruka sa mu akoby sama rozbehne na papieri a informácie, ktoré dostane, mu budú užitočné. Kto tieto vlohy nemá, aspoň sa zabaví, oddýchne si a možno sa predsa len o sebe čo-to dozvie.

Nie je to však jediná možnosť ako využiť silu automatickej kresby. Môžete takisto navštíviť niekoho, kto sa automatickou kresbou zaoberá na vážnej úrovni a kto vám pomôže s interpretáciou vašich kresbičiek. Ďalšou možnosťou je však využiť priamo jeho služby a nechať si spraviť diagnózu prostredníctvom automatickej kresby.

Diagnostik sa prepojí na vašu auru a to, čo cíti, prenáša na papier. Každý má osobitý štýl, taktiež každý používa rôzne spôsoby, aby čo najpresnejšie popísal, čo sa deje vo vašom vnútri. Niektorí sa dokážu s vami spojiť aj na diaľku. Táto metóda sa používa nielen na zisťovanie zdravotných problémov duševného či telesného charakteru, ale napríklad aj na hľadanie citových väzieb, vzťahov, súladu či nesúladu partnerov. Naznačí vám nielen súčasnú situáciu, ale aj vývoj, kam sa bude uberať. Povie vám, čoho sa máte vyvarovať, na čo si máte dávať pozor, ktorá oblasť vášho tela je ohrozená a čo by ste nemali podceňovať.

Vedieť čítať automatickú kresbu je dar, ktorý je u tých najlepších doplnený skúsenosťami. Neexistuje presný návod, každý si k jej rozlúsknutiu musí nájsť svoju cestu. Čím častejšie ju budete hľadať, tým bližšie budete k jej pochopeniu, ako aj k pochopeniu druhých ľudí – i seba samých.

 

Komplexná diagnostika cez automatickú kresbu s výnimočnou jasnovidkou Renátou. Volajte

0988 718930

Ukáž číslo
© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt