Čaro anjelských sviečok

August 16, 2016
August 16, 2016

anjelske svieckyVeľa ľudí verí, že nad nimi bdie ich anjel strážny a sú tu s nami aj ďalší anjeli a majstri, ktorí ľuďom pomáhajú, aj keď ich nevidíme. Spájajú sa s nimi rôznymi spôsobmi, jednou z možností je aj prostredníctvom anjelských sviečok. Zvyčajne ide o ručne vyrábané sviečky, ktoré sú nabité energiou a pôsobia na ľudí, ktorí sú v miestnosti, kde sviečka horí.

Ak sa chceme spojiť s anjelmi prostredníctvom sviečky, mali by sme si ju zapáliť v miestnosti, kde je pokoj, kde sa môžeme uvoľniť. Zavoláme si anjela, ktorého chceme osloviť a požiadame ho o pomoc. Potom sa mu poďakujeme. Vnímajme plameň horiacej sviečky, pociťujme energiu, ktorú zo seba vydáva. Nemali by sme sa ponáhľať, mali by sme si na to vyhradiť aspoň polhodinu. Ezoterické obchody predávajú rôzne druhy anjelských sviečok, z ktorých si môžeme vybrať, mnohé sú venované konkrétnym anjelom. Zopár z nich vám predstavíme.

Michael
Archanjel Michael nás dokáže ochrániť, poskytne nám útočisko, zbaví nás strachu a dodá vnútornú silu, ochráni nás pred negatívnou energiou, čistí priestor i energie, uvoľňuje karmické bloky.

Gabriel
Archanjel Gabriel pomáha tvorivým ľuďom, podporuje kreativitu, inovácie, ukazuje cestu, po ktorej by sme mali kráčať. Pomáha deťom a matkám, zbavuje vás úzkosti, prináša pokoj. Pomáha s komunikáciou.

Rafael
Archanjel Rafael má liečiteľské schopnosti, dokáže odstraňovať nerovnováhu, odbúrava stres, odháňa čierne myšlienky, harmonizuje energie v celom tele. Stojí pri lekároch, liečiteľoch i cestovateľoch.

Zadkiel
Archanjel Zadkiel dokáže odpúšťať, má súcit, vyznačuje sa toleranciou a je spravodlivý. Zároveň je anjelom zmeny, prináša prosperitu, zvyšuje sebadôveru, umožňuje utriediť si myšlienky. Podporuje pamäť.

Uriel
Archanjel Uriel je anjel zjednotenia, spája telo aj ducha. Učí nás odpútať sa od toho, čo je materiálne a prejsť k tomu, čo je duchovné. Pomôže nám pri realizácii našich plánov, mení sny na skutočnosť. Vnáša svetlo tam, kde je tma.

Azrael
Archanjel Azrael pomáha ľuďom, ktorí skončili svoju púť na tomto svete a odchádzajú, aj pozostalým prekonať ich smútok. Stojí pri terapeutoch a duchovných učiteľoch.

Metatron
Archanjel Metatron pomáha pri hľadaní životného poslania, karmickej očiste, zbavuje ľudí strachu z minulosti, prítomnosti aj budúcnosti, otvára ľudské srdcia, je mostom medzi božským a ľudským.

Ariel
Archanjel Ariel zabezpečuje spojenie človeka s prírodou, bdie nad našou planétou, rieši záležitosti týkajúce sa životného prostredia. Vie byť nápomocný aj zvieratám, aj ľuďom.

Jofiel
Archanjel Jofiel je tu pre umelcov a tvorivé profesie, pomáha im nájsť ich múzu, inšpiráciu a krásu. Podporuje učenie, múdrosť, umožní lepšie chápať lekcie, ktoré vám život dáva.

Haniel
Archanjel Haniel vám pomôže s duševnou rovnováhou, rozptýli pochybnosti, ktoré v sebe nosíte. Oslovte ho, ak hľadáte milosť a mier vo svojej duši, môže vás sprevádzať na dôležitých stretnutiach.

Chamuel
Archanjel Chamuel vám vráti nádej, pridá radosť, harmonizuje všetky vzťahy. Pomáha nám nájsť orientáciu a zamerať sa na to, čo je v živote dôležité. Odstraňuje nedorozumenia, prináša odpovede na otázky.

Jeremiel
Archanjel Jeremiel vám umožní vidieť svetlé stránky života, rozbehnúť nové začiatky a naštartovať pozitívne zmeny vo vašom živote. Vie pomôcť pri prorockých víziách.

časopis magická žena

 

Ak máte záujem objednať si Anjelské sviečky, môžete tak urobiť v pracovný deň od 9:00 – 16:00 hod. na tel. číslach:

0902 939 460 pre Slovenskú republiku:

 +421 255 711 855  pre Českú republiku

Cena: 16 € s DPH/1ks. + poštovné a balné

Poštovné pre Slovenskú republiku : 3,15 €

Poštovné pre Českú republiku : 4 €

Objednávateľ zaplatí za objednaný tovar dobierkou pri preberaní zásielky.

 V ponuke sú nasledovné sviečky:

 Sviečka Archanjela Michaela

Sviečka Archanjela Rafaela

Sviečka Archanjela Gabriela

© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt