Anabela


Ukáž číslo
January 24, 2014
Som veštica Anabela. Zaoberám sa harmonizovaním, energiou Božia pečať, čakrami, kúzlami. Veštím z tarotových kariet, kameňov, runy a odliatkov olova. Dokážem Vám poradiť v rôznych oblastiach života: vzťahy, láska, podnikanie, zdravie…
Kde sa berie v niektorých ľuďoch schopnosť vidieť veci dopredu? Liečiť? Alebo pozorovať auru nad inými osobami, podľa ktorej sa dá určiť zdravotný stav? Je to dané zhora? Alebo majú v sebe otvorenú ďalšiu dimenziu, ktorá obyčajným smrteľníkom nie je daná? Na mnoho otázok je jedna nevyvrátiteľná odpoveď. Takýto ľudia medzi nami žijú, pohybujú sa, majú schopnosť vnímať to, čo my nie, liečia a uzdravujú. Patrí medzi nich aj veštica Anabela. Vďaka jej schopnostiam ľudia objavili liečivé účinky rastlín, nerastov, hornín a skál. Vyhľadávajú jej rady, ak majú problémy zdravotné, rodinné alebo pracovné. Rozhovor s ňou je zaujímavým a nevšedným zážitkom. Na prvý pohľad je to tichá a nenápadná žena. Dokáže však jedným skúmavým pohľadom zhodnotiť váš zdravotný stav. Ako hovorí, vidí auru nad hlavami ľudí a podľa jej farby vie, či je človek chorý alebo nie.
Od ranného detstva vnímala energiu okolo nás. Vtedy ešte netušila, že je to niečo výnimočné.
Pri odkrývaní nevšedných skutočností ju usmerňovala jej teta, pretože tieto výnimočné schopnosti sú v ich rodine dedičné. Stávalo sa, že videla veci, ktoré sa neskôr objavili v budúcnosti. Keď sa počas rozhovoru pozrela na človeka, nevidela iba ľudskú tvár a postavu, ale videla ho odetého do priesvitného šálu rôznych farieb. Postupom času si začala dávať veci do súvislostí , naučila sa využívať silu týchto darov a pomáhať tak iným.


Vaše ohlasy - odporúčania:
© 2019 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt