Baran – horoskop


Bude vám svedčať uvážlivé konanie. Pozerajte sa na problémy aj očami iných ľudí, nielen tými svojimi. Váš pohľad by mohol byť skreslený. Hľadanie rovnováhy medzi tým, čo môžete a tým, čo by ste chceli, bude náročné, ale zaujímavé. Otvoria sa pred vami nové možnosti, ktoré ste predtým nemali. Pri niektorých by ste však museli obetovať príliš veľa a tak zostanú len v rovine teórie. nevadí, aspoň budete mať na čo spomínať a hovoriť si - jaj, keby som vtedy urobil to a to...

JAR: Skúšajte, experimentujte. Máte možnosť robiť chyby - a hneď ich aj naprávať. Veľa sa naučíte, tak to berte ako školu života. Tá nie je bezplatná, ale veľmi užitočná. So svojimi skúsenosťami sa podeľte aj s ostatnými, hoci aj s konkurenciou. Je to o sebavedomí.

LETO: Vyhraďte si počas leta zopár dní len pre seba. Neznamená to zostať osamote, ale robiť si všetko podľa vlastných predstáv. Potrebujete si dobiť batérie, a toto je jeden zo spôsobov. Užite si leto naplno, jeho uvoľnenú atmosféru a pocit voľnosti. Zíde sa vám to.

JESEŇ: Zvoľte si svoje vlastné tempo a držte sa ho. Nemá zmysel naháňať sa s konkurenciou a súťažiť ako na olympiáde, kto bude rýchlejší či silnejší. Účtovať sa bude až na konci a tam prídu najmä tí, ktorí sú vytrvalí. Snažte sa byť medzi nimi, máte na to všetky predpoklady.

ZIMA: Kde budú ostatní končiť, vy budete pokračovať. Ako keby vám koncom roka pribudli nové sily. Je to však len pocit. Aj vy budete mať občas toho dosť, takže si doprajte dostatočný priestor na odpočinok. Bude vám však stačiť iba málo, aby ste pookriali.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: rozum, pravidelnosť, predvídateľnosť, nedočkavosť, humor, samostatnosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, júl, september, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 8, 10, 11, 24, 26, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt