Baran – horoskop


Vrhnite sa priamo do víru udalostí. Mali by ste byť všade, kde sa niečo deje. Získate síce silných súperov, ale môžete nájsť aj nových priateľov. Chopte sa každej príležitosti, ktorá sa vám naskytne, ako keby bola posledná. Ak to aj nedotiahnete do konca, získate skúsenosti, ktoré môžete zúročiť neskôr. Celý rok bude pre vás hektický, takže by vás nemalo nič prekvapiť. To, čo príde, berte ako výzvu a snažte sa s tým popasovať najlepšie, ako viete. Potom môže prísť úspech.

JAR: Nikto vám nič neuľahčí. Ak to roztočiť, tak poriadne. Budete musieť zaskočiť aj za iných, tak sa na to dobre pripravte. Mali by ste posilňovať svoje telo, ale i svojho ducha. Budete potrebovať veľa energie, aby ste všetko zvládli a veľkú motiváciu, aby ste mali dôvod robiť všetko naplno.

LETO: Ak niekedy budete môcť spomaliť, tak je to v lete. Mali by ste si vyhradiť nejaký čas len pre seba a pre svojich blízkych. Zabudnúť na mobilný telefón a vrátiť sa ku koreňom. Úplne vypnúť sa však nebude dať. Niektoré záležitosti, ktoré treba riešiť, vyskočia práve počas horúcich letných dní.

JESEŇ: Bude rušná, možno viac, než by ste chceli. Príde moment, keď bude treba sa navzájom podržať, v rámci rodiny alebo v rámci väčšej komunity. Bude zložité skĺbiť súkromný a pracovný život, ale s vypätím síl sa to bude dať zvládať. Môže vám to však zobrať veľa síl, ktoré sa nebudú dať ľahko nahradiť.

ZIMA: Budete môcť zúročiť úsilie, ktoré ste počas roka všetkému venovali. Úspechy by mali prevažovať nad neúspechmi, preto by ste sa nemali trápiť nad tým, čo sa počas roka nepodarilo. Aspoň budete mať motiváciu do ďalšieho obdobia a možnosť poučiť sa na svojich chybách.

---------------------------------

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: ťah, úsilie, úspech, pracovitosť, námaha, únava

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, apríl, august, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 5, 8, 16, 20, 25, 29

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt