Blíženci – horoskop


Máte toho veľa za sebou, ale aj pred sebou. Ak si myslíte, že budete môcť niekedy vypnúť na dlhší čas, tak sa mýlite. Vždy je tu nejaký termín, ktorý treba stihnúť, dáka príležitosť, ktorú treba chytiť za pačesy, voľajaká ambícia, ktorá nie je naplnená. Najskôr by ste museli presvedčiť seba, že je toho dosť - a to sa vám tak ľahko nepodarí. Vždy budete mať v hlave maják, ktorý vám výstražne zabliká, keby ste zásadne chceli zmeniť svoje zvyky. Pri takomto tempe však nezabúdajte na relax.

JAR: Budete musieť naprávať to, čo sa pokazilo, aj keby ste za chyby nemohli. Berte to ako učenie za pochodu. Každý robí chyby, pokojne sa to môže kedykoľvek stať aj vám. Jar berte ako prípravu, počas ktorej si vyčistíte stôl od toho, čo na ňom bolo a zostane voľný pre nové veci.

LETO: Rodinný a profesionálny život sa vám občas pomiešajú viac, než by vám to vyhovovalo. V určitých momentoch si budete musieť vybrať, čomu dáte prednosť. Nemali by ste však o tom rozhodnúť bez porady s vašimi blízkymi. Oni sú predsa tí, ktorí s vami budú v dobrom aj zlom.

JESEŇ: Zíde sa vám pomoc, aj keby ste o ňu nežiadali alebo ju nechceli. Bola by škoda ignorovať dobrú vôľu ľudí, ktorí chcú priložiť ruku k dielu. Neoberajte ich o pocit, že by mohli byť pre vás užitoční. Získate tak spojencov, ktorých nabudúce môžete využiť lepšie ako teraz.

ZIMA: Čo ste nestihli v priebehu roka, teraz budete len ťažko dobiehať. Sústreďte sa iba na to, čo je pre vás dôležité, alebo čo neznesie odklad. To vám umožní vrhnúť všetky sily na niekoľko vecí - to sa dá zvládnuť. Nezabúdajte však na to, že je to len možnosť, nie povinnosť.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: dychtivosť, šprint, úľava, rodina, sebavedomie, odpočinok

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, máj, júl, september, október, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 2, 12, 15, 18, 22, 25

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt