Blíženci – horoskop


Pokoj na začiatku neznamená pokoj na konci. Ak sa vám spočiatku bude zdať, že sa nič prevratné začiatkom roka nedeje, ďalšia časť roka vás môže prekvapiť. Na začiatku zasejete, na konci budete žať. Dajte si preto pozor na všetky kroky, ktoré urobíte, budú mať svoje následky. Zachovajte si však optimizmus - aj kroky, ktoré sa vám nevydarili, budete môcť korigovať a nakoniec dokráčate tam, kde je potrebné. Musíte však v sebe nájsť dostatok viery, že to dokážete vlastnými silami.

JAR: Neočakávajte veľké zmeny, len drobné posuny. Nemalo by vás to však učičíkať. Dnes niečo funguje, ale zajtra nemusí. Zmeny prichádzajú pomaly, ale ich dôsledky sa môžu ukázať veľmi rýchlo. Obozretnosť je namieste, aj keď by vám bezprostredne nič nehrozilo. Dajte na dobré rady, pomôžu.

LETO: Nestojí všetko len na vás, aj keby ste si to nahovárali. Čím viac pokory v sebe budete mať, tým menej chýb urobíte. Uvedomte si, že úspechy sú jedna vec, ale ich meradlom nie sú sladké reči lichotníkov - preverí ich až čas. Ak občas zabudnete na svojich blízkych, mali by ste ich odškodniť.

JESEŇ: Prejavia sa dôsledky predošlých rozhodnutí. Ak ste si nedali pozor, budete musieť hasiť problémy na rôznych stranách. Nepodliehajte panike. Bude však treba veľa trpezlivosti, aby ste rozplietli všetko, čo sa zamotalo. Finančné záležitosti riešte ako prvé, aby vám odtiaľ nič nehrozilo.

ZIMA: Pozitívne myslenie je to, čo potrebujete a čo vám môže pomôcť. Situácia sa upokojí a dokážete napraviť aj to, čo ste pokazili. Oceňte ľudí, ktorí stoja pri vás a nájdite si na nich viac času. Nakoniec zistíte, že to podstatné, čo potrebujete, je vo vašej blízkosti - len ste si to nejaký čas nevšímali.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: ľahkosť, nadhľad, talent, humor, nedočkavosť, povrchnosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, apríl, jún, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 6, 10, 15, 20, 23, 28

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt