Býk – horoskop


Pri všetkom zvoľte vecný tón. Uspieť môžete vtedy, keď vynecháte emócie a budete sa snažiť o pragmatické riešenia problémov. Vízie nechajte zatiaľ bokom, môžete o nich snívať vo voľnom čase. Podstatné sú praktické kroky, očistené od zbytočných rečí a nepoužiteľných rád. Robte kompromisy vždy, keď je to pre vás výhodné. Aj doma sa potešia, keď budete vedieť zatrúbiť na ústup. Tvrdohlavosť uplatňujte len vtedy, keď máte pred sebou nejaký cieľ a keď treba zaťať zuby, aby ste ho dosiahli.

JAR: Viete urobiť účinné kroky, ktoré vám pomôžu pri kariérnom postupe. Môže to však zaškrípať doma. Zladenie profesného a osobného života nebude jednoduché, ale nemali by ste na to zabúdať. Niečo budete musieť oželieť, ale vaši blízki by to byť nemali. Vo financiách sa nebojte zmien.

LETO: Môžete získať náskok vtedy, keď iní budú odpočívať. Budete vo forme, tak by ste nemali odkladať to, v čom sa vám darí. Na sklonku leta si však nezabúdajte nájsť priestor na odpočinok. Aj tí najsilnejší si musia aspoň na chvíľu oddýchnuť, aby mohli nabrať nové sily do ďalšieho obdobia.

JESEŇ: Príde horšie obdobie, počas ktorého môžete začať pochybovať o tom, či to, čo robíte, je naozaj správne. Zároveň vám však prinesie príležitosť, ktorú by ste mali zvážiť. Nie je až také dôležité, ako sa rozhodnete - podstatné bude, že vás to prinúti premýšľať o svojej perspektíve.

ZIMA: Pribrzdíte, ale to neznamená, že bude nuda. Ešte je toho veľa, čo ste nedokončili. Mali by ste postupne uzatvárať všetko, čo zostane otvorené, aby ste na konci roka mali ako-tak čistý stôl. Ak bude treba, poupratujte si aj vo svojom vnútri - to treba na to, aby ste mali čisté svedomie.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: sila, priamočiarosť, ambície, výhra, egoizmus, ľahostajnosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, júl, august, október, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 8, 11, 13, 22, 24, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt