Býk – horoskop


Počas roku vás bude sprevádzať mierna nervozita. Niekedy to bude na prospech veci, ale inokedy vás to bude len brzdiť. Situácia bude občas nevyspytateľná a prognózy nemajú zmysel. Budete sa musieť riadiť svojím inštinktom viac ako svojím rozumom. Ešteže dokážete stále nájsť nejakú cestu, aj keby nebola veľmi pohodlná. Dôležité je, že vás vždy priblíži k cieľu. Niekedy môžu emócie prekročiť určitú hranicu. Vtedy by ste si mali dať pauzu, poriadne sa vydýchať a potom ísť znovu do toho.

JAR: Otvoria sa vám možnosti, ktoré by ste nemali prepásť. Budete si však musieť nájsť rozumný pomer medzi profesionálnym životom a súkromným. Občas to bude ťažké pre vás, občas zase pre rodinu, ale nakoniec sa vždy dá nájsť rozumný kompromis - keď sa ľudia chcú dohodnúť.

LETO: Každá zmena vám pripraví menší rébus. Rozhodujte sa podľa svojich pocitov a skúseností. Sú veci, ktoré dokážete posúdiť aj bez toho, aby ste o nich dlho rečnili. Naplánujte si dovolenku, radšej dopredu. Berte to, že musíte rodine splatiť dni, keď ste boli niekde mimo.

JESEŇ: Ak niekedy môžete niečo veľké dosiahnuť, tak je to práve teraz. Nemali by ste sa vzdávať, ani keď situácia bude vyzerať beznádejne. Vždy sa nájde nejaký spôsob, ako prípadné prekážky obísť. Ľutovali by ste, keby ste rezignovali, ale iní by prišli na vaše miesto a uspeli.

ZIMA: Dôjde na vaše slová, ale nemali by ste sa cítiť ako orákulum. Keď budete dostatočne dlho tvrdiť jednu a tú istú vec, tak sa raz splní. Slová aj tak nie sú podstatné, dôležité sú činy. A tie budú hovoriť za seba. Keď sa budú blížiť sviatky, spomaľte svoje tempo. Načo sa vyšťaviť?

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: netrpezlivosť, rýchlosť, zásady, nespravodlivosť, neochota, relax

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, apríl, máj, júl, september, október

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 7, 12, 16, 21, 23, 27

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt