Kozorožec – horoskop


V prvom rade by ste mali dbať na medziľudské vzťahy, tie budú pre vás kľúčové. Všetko sa bude točiť okolo ľudí. Okolo tých, ktorí sú vám blízki, ale aj okolo tých, ktorých stretnete v dôležitých životných situáciách. Dokážu vás nasmerovať tam, kde sú príležitosti, kde môžete ukázať, že máte svoje kvality. Dávajte si však pozor na radcov, ktorí sledujú len svoje vlastné záujmy. Nebude ľahké zistiť, ktorí to sú, ale nakoniec sa ukáže, kto je naozaj na vašej strane a kto sa na vášho spojenca len hrá.

JAR: Nepýtajte sa, čo sa vám vyplatí a čo nie. Snažte sa ísť tam, kam vás ťahá srdce. Vaša spokojnosť je to hlavné, peniaze až to vedľajšie. Mali by ste mať svoje ambície, ale nemali by byť viac ako dobrý pocit z toho, čo robíte. Nájdete spriaznenú dušu, ktorá vám ukáže viaceré nové možnosti.

LETO: Občas budete len ťažko zvládať prívaly emócií. Rozčúlia vás aj záležitosti, ktoré inak znášate zvyčajne pokojne. Budete potrebovať nejaké náručie, do ktorého sa môžete schúliť a bútľavú vŕbu, ktorej sa môžete vyrozprávať. Neobávajte sa, že by sa takí ľudia vo vašej blízkosti nenašli.

JESEŇ: Venujte sa intenzívne práci, máte šancu, že sa pretaví do konkrétneho úspechu. Budete mať viacero možností zažiariť. To však môže plodiť závisť ľudí, ktorí sú menej úspešní a cítia sa byť nedocenení. Vyhýbajte sa konfrontácii, robte si to svoje. Postupne si na to zvyknú.

ZIMA: Myslite najmä na seba. Ostatní pochopia, že si zaslúžite slušnú odmenu za to, čo pre nich robíte. Ocenenie bude v rovine morálnej, ale aj materiálnej. Kúpte si niečo drahšie, čo stojí za to alebo po čom už dlhší čas prahne vaše srdce. Niečo, čo vám bude vaše úsilie dlho pripomínať.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: spokojnosť, cieľavedomosť, úprimnosť, ostražitosť, obavy, pokoj

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, apríl, máj, august, september, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 1, 14, 19, 21, 30, 31

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt