Kozorožec – horoskop


Očakávajte zmeny, ktoré môžu výrazne zasiahnuť do vášho života. Spočiatku si ich nemusíte všimnúť, neskôr to môže byť lavína, ktorá sa nebude dať zastaviť. Pripraví priestor pre niečo nové a dá vám možnosti, ktoré ste predtým nemali. Uvedomte si však, že veľa vecí je stále vo vašich rukách - v určitých zlomových momentoch sa život bude pýtať práve vás, čo urobiť a ktorou cestou sa vydať. Je dôležité mať pripravené dopredu rozumné odpovede, aby ste sa nemuseli rozhodovať pod tlakom.

JAR: Nie všetko sa dá dosiahnuť usilovnosťou a vzorným plnením si povinností, občas treba mať jednoducho šťastie. Už pri plánovaní myslite na to, že sa veci môžu zvrtnúť na maličkostiach a pripravte si vždy aj náhradné riešenie. Nič nestavajte len na jednu kartu, nemuselo by sa vám to vyplatiť.

LETO: Urobte to, čo ste chceli už dávno spraviť, ale z nejakých dôvodov ste to odkladali. Budete mať priestor na splnenie jedného sna. Je len na vás, aby ste nabrali odvahu, prekonali prekážky a išli v ústrety tomu, čo chcete. Vaše odhodlanie bude tým motorom, ktorý vás bezpečne dopraví tam, kam má.

JESEŇ: Ak budete spolupracovať s ostatnými, budete mať väčšie šance na úspech. Hľadajte ľudí, ktorí dokážu byť nielen priateľskí, ale aj výkonní, ktorí vám budú pomáhať, a nestanú sa pre vás záťažou. Väčšie výdavky si dobre si rozmyslite. Ak už za niečo dáte svoje peniaze, tak nech to stojí za to.

ZIMA: V prvom rade si strážte svoje zdravie, bude krehké. Všetky vaše možnosti vyplývajú z toho, či sa vám podarí zostať vo forme. Nechajte si vždy aspoň nejakú rezervu síl, prípadne požiadajte niekoho o pomoc. Na konci roka sa snažte naplno vychutnať pokoj, nevrhajte sa do náročných aktivít.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: usilovnosť, svedomitosť, prekvapenie, spolupráca, neistota, zásadovosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, apríl, jún, júl, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 2, 12, 18, 22, 29, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt