Lev – horoskop


Svet nebude fungovať podľa vašich predstáv, napriek tomu sa v ňom môžete cítiť dobre. Potrebujete si však uvedomiť, kde je vaše miesto a nemať prehnané ambície. Ak budete rúbať príliš vysoko, všimnú si vás konkurenti. Jedného, dvoch by ste zvládli, ale celú svorku nie. Mali by ste dať prednosť diplomacii pred silou. Tak sa dá dosiahnuť viac, než keby ste zbytočne strácali energiu v súbojoch, ktoré by ste mali iba malú šancu vyhrať. Podstatný je výsledok - a ten môže byť dobrý.

JAR: Ponúknite svoje služby ľuďom, ktorí majú víziu a potrebujú ľudí, ktorí si veria. Získate kontakty, získate skúsenosti. To je dobrý odrazový mostík, aby ste sa neskôr osamostatnili a robili si veci po svojom. Teraz nie je ešte čas na experimenty, tak svoje plány zatiaľ odložte.

LETO: Môžete sa pohybovať proti prúdu, ale len v takej rieke, v ktorej nie je veľa dravých rýb. Čím menej budete na očiach, tým to bude pre vás jednoduchšie. Nerobte si veľké plány, nechajte veci bežať vlastným tempom a uvidíte, kam sa až dostanete. Venujte sa viac svojej rodine.

JESEŇ: To podstatné je vo vašej hlave, tak to z nej vydolujte. Teraz už môžete nabrať odvahu a pomaly skúšať, čo si môžete dovoliť. Ostatní budú mať starosti sami so sebou a je tak šanca, že si vás nebudú spočiatku všímať. Keď sa už rozbehnete, tak vás bude ťažké zastaviť.

ZIMA: Dôležité je, aby ste boli v pohode. Je to často väčší benefit než zvýšená výplata. Nech sa snažia iní, ktorí ešte majú dostatok pary. Vy niekedy pôjdete na rezervu, tak prečo si pridávať robotu navyše. Sviatok môžete mať skôr, než je oficiálne v kalendári - bude všade okolo vás.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: opatrnosť, inteligencia, diplomacia, lenivosť, vrúcnosť, pohoda

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, máj, jún, august, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 9, 14, 16, 24, 25, 28

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt