Lev – horoskop


Pripravte sa, že budete musieť o úspech bojovať aj tam, kde ste na to neboli zvyknutí. Aspoň vás to zocelí a pripomenie vám, že sa nedá spoliehať na starú slávu. Prinúti vás to hľadať netradičné riešenia, uzatvárať prekvapujúce spojenectvá a robiť nečakané kroky. Miniete veľa energie na zbytočné veci, ale aspoň sa presvedčíte, kde sú hranice vašich možností. Budete si to však musieť kompenzovať oddychom. Nepodceňujte signály svojho tela, v pravý čas vám môže niečo dôležité naznačiť.

JAR: Vaša roztržitosť vám môže narobiť problémy. Mali by ste pátrať v minulosti, tam sú ich korene. Niektoré veci sa už nedajú napraviť, ale je možné sa poučiť, aby ste si všetko znovu nezopakovali. Vracajte sa k tomu, čo vám nevyšlo, znovu a znovu - trpezlivosť vás nakoniec privedie k víťazstvu.

LETO: Vaša hlava bude v práci aj vtedy, keď náhodou budete mať voľno. Ak vám to páli, mali by ste to využiť, všetko ostatné môže chvíľu počkať. Nakoniec, pocit úspechu vám dokáže dodať viac energie než vylihovanie niekde na pláži. Počas leta navyše bude menšia konkurencia a tým aj väčšia šanca.

JESEŇ: Ak ste si neodpočinuli predtým, teraz je na to vhodné obdobie. Mali by ste spomaliť a konkurenciu len pozorovať - i takto sa dá veľa pochopiť a naučiť. Veľa pochopenia by ste však mali mať aj v prípade vašich blízkych a vôbec ľudí, ktorí stoja pri vás. Venujte im viac času než inokedy.

ZIMA: Čo ste pred koncom roka z veľkej časti nedokončili, to už nedobehnete. Aspoň budete mať námety do ďalšieho roka. Máte vhodný čas na prípravu plánov, môžete si ich veľmi dobre premyslieť. Takisto máte šancu vypočuť si, čo chcú ostatní, aby ste zase nerobili niečo bez ich požehnania.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: výkonnosť, priamočiarosť, súťaživosť, férovosť, zábudlivosť, nedostatok pokory

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, apríl, august, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 3, 6, 16, 18, 25, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt