Rak – horoskop


Budete to mať pestré, ako keby vám život chcel ukázať, čo všetko sa dá zažiť. Nebudú to vo väčšine prípadov dramatické udalosti, skôr také láskavé historky. Až spätne oceníte mnohé maličkosti, ktoré si spočiatku nemusíte ani len všimnúť. Svet v rovnováhe - to by mal byť váš cieľ. Ak sa rovnováha naruší, snažte sa ju čo najskôr nastoliť. Podstatné je dostať sa do stavu, v ktorom sa cítite bezpečne. Ak sa stane niečo zlé, nezúfajte. Čas napokon zahojí každú ranú, aj tú najbolestivejšiu.

JAR: Budete sa musieť vyrovnať s novou situáciou, ale nebojte sa toho. Ak si zachováte chladnú hlavu, nebude prekážať ani horúce srdce. Len si strážte, aby emócií nebolo priveľa - aby neprekypeli. Strážte nielen seba, ale aj ostatný. Ste to vy, kto by mal ľudí upokojovať, nie ešte viac rozrušiť.

LETO: Sústreďte sa na to, čo je dobré pre vás, samaritána nech robí niekto druhý. Ak sa bude dariť vám, nakoniec môžete pomôcť ostatným. S niektorými ľuďmi to budete mať ťažké, ale neznížte sa k tomu, aby to mali oni ťažké s vami. Vyhráte vtedy, keď zostanete nad vecou a mimo sporov.

JESEŇ: Sú ľudia, ktorí sa na vás spoliehajú, tak by ste ich nemali sklamať. Platí to pre prácu, financie i lásku. Všade dokážete zanechať stopu, ktorá sa nedá ignorovať. Neľutujte nič, čo ste spravili. Dôležité však bude aj to, čo si z toho zoberiete vy. Hoci by to bolo len poučenie - má svoju cenu.

ZIMA: Dávajte si pozor na svoje zdravie, nepristupujte k nemu ľahkomyseľne. Hrdinstvo preukazujte inak než tým, že bude ignorovať rady odborníkov. Snažte sa dokončiť rok v harmónii so svetom i so sebou. Nie je to však jednoduchá úloha, budete pri nej potrebovať pomoc svojich blízkych.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: harmónia, ústretovosť, fantázia, spravodlivosť, nostalgia, podceňovanie

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, apríl, máj, júl, september, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 9, 14, 15, 19, 23, 26

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt