Rak – horoskop


Budete sa často musieť vracať späť, do blízkej aj ďalekej minulosti. Nie je to len o spomienkach, ale tiež o receptoch, ktoré kedysi fungovali a ktoré by sa dali oprášiť a využiť v súčasnosti. Výhodu to bude mať v tom, že sa nebudete musieť ponáhľať. Udalosti z minulosti vám neutečú, počkajú na vás, kedy ich objavíte. Vo vzťahoch si budete musieť vyjasniť niektoré veci, čím skôr, tým lepšie. Ak je tam niečo nejasné, čo najskôr to vyriešte a už sa k tomu neskôr nevracajte.

JAR: Čo najskôr si rozmyslite, na čo sa v tomto roku budete zameriavať. Čím dlhšie budete rozmýšľať, tým neskôr začnete kráčať k vysnenému cieľu. Niežeby to až tak prekážalo, ale potom by ste museli buď veľmi zrýchliť svoje tempo, alebo zredukovať svoje plány na minimum.

LETO: Situácia bude komplikovaná len na prvý pohľad. Na druhý už bude jasnejšie, že s mnohými vecami sa dá pohnúť. Je to len otázka priorít. Pri niektorých záležitostiach si rozmyslite, či má vôbec význam začať ich riešiť. Ak chvíľu počkáte, už to nebude vôbec nutné.

JESEŇ: Jeseň bude horúca, ale nie pre vás. Dokážete zvládnuť aj to, pri čom ostatní nadávajú. Nechajte si však na všetko dostatok času. Práca pod tlakom by bola pre vás frustrujúca a mohli by ste narobiť oveľa viac chýb než inokedy. Mali by ste potom ešte viac roboty ako zvyčajne.

ZIMA: Každý krok dopredu, aj ten najmenší, bude pre vás dobrý. Nenechajte sa znechutiť ľuďmi, ktorí malý pokrok nepovažujú za dostatočný a bagatelizujú ho. Podstatný je trend, nie momentálna výkonnosť. Ku koncu roka si zhodnoťte stav svojho konta, budete tam mať čo naprávať.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: zvedavosť, pravidelnosť, rozum, výkonnosť, lenivosť, obozretnosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, jún, júl, september, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 5, 14, 16, 22, 29, 31

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt