Ryby – horoskop


V prvom rade potrebujete opätovne nájsť seba. Nedávajte si väčšie ambície. Všetky zmeny, ktoré sa v minulom období odohrali, vás dokázali riadne poznačiť a tak by ste sa mali vrátiť do momentu, keď ste mali pocity šťastia a uspokojenia. Nebude to zrejme ľahké, ale je to potrebné. Oprite sa o svojich blízkych. budú vám poruke. Oni sa nebudú pýtať, ale budú pomáhať v momentoch, ktoré by mohli byť kritické. Je na vás, aby ste im dôverovali a prijali všetko s pokorou a vďačnosťou.

JAR: Berte jar ako testovacie obdobie, ktoré vám ukáže, ako na tom ste. Povie vám, kde by ste mali pridať a naopak, kde zase ubrať. Síl budete mať dosť, len je otázne, či ich budete využívať tak, ako je to pre vás najlepšie. Keď budete na križovatke, poraďte sa s niekým, kto má rozum.

LETO: Hľadajte správnu cestu v sebe, niekde ju tam máte. Ostatní vám pri tom môžu pomôcť, ale všetko za vás neurobia. Ak máte v hlave nepríjemné myšlienky, snažte sa ich zapudiť. Svet vonku je realita, v hlave máte fikciu. Je dôležité, aby sa tieto svety postupne zbližovali.

JESEŇ: Veľa vecí bude pre vás nových, ale nemajte z nich obavy. Vykašlite sa na to, čo si o vás v prvom momente myslia iní, postupne môžu svoj názor zmeniť. Je na vás, aby ste im dali dostatok dôvodov na to vidieť vás v pozitívnom svetle. Máte perspektívu, tak sa chopte šance.

ZIMA: Nerobte si na koniec roka veľké plány. Stačí, aby vám bolo dobre. Takisto sa nezaoberajte rekapituláciou toho, čo ste urobili, zbytočne by ste si zaťažovali hlavu. Jednoducho berte ako fakt všetko, čo sa udialo a nerobte z toho ďalekosiahle závery. Odfajknuté - a hotovo.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: nádej, rodina, nervozita, pokoj, práca, sebavedomie

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, júl, august, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 3, 8, 17, 23, 27, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt