Škorpión – horoskop


Rok 2020 vám ponúkne viacero šancí, ktoré by bolo škoda nevyužiť. Či už budete mať vlastné nápady, alebo naskočíte na rozbehnutý vlak, pamätajte na to, že nesmiete zaváhať. Nemali by ste dlho rozmýšľať nad ponukami, pretože konkurencia nespí a mohla by vám dobrú príležitosť vyfúknuť. Nebojte sa výziev, mali by vás motivovať. Človek sa učí celý život, tak sa nehanbite za to, že niečo neviete. Dôležitý nakoniec bude výsledok - a ten sa po tvrdej práci určite dostaví.

JAR: Všetko, čo urobíte, bude mať zmysel, aj keď spočiatku možno nebude celkom jasné, či kráčate správnou cestou. Dôležité bude, aby ste si verili, najmä v tom, v čom ste naozaj doma. Pochybnosti by vás mohli zbytočne zdržať. Hľadajte podporu u svojich blízkych, povzbudí vás to a posilní.

LETO: Zamerajte sa na svoje slabiny, snažte sa ich rýchlo odstrániť. Nebudete mať na to veľa času, pretože sa vám postupne minie energia. Nezabúdajte, že život nie je len o práci, aj oddych v ňom musí mať dôstojné miesto. Aj vaši blízki si zaslúžia, aby ste povinnosti hodili za hlavu a venovali sa im.

JESEŇ: Príde skúška, v ktorej musíte obstáť, aby ste mohli pokračovať ďalej tak, ako ste si predsavzali. Zlomový moment môže prísť znenazdajky, nebudete mať možnosť sa na to pripraviť. Rozhodne to, čo máte v duši. Dávajte si pozor na ľudí, ktorí veľa hovoria, ale iba málo robia.

ZIMA: Pracovné záležitosti dokážete riešiť s ľahkosťou, snažte sa o to aj v medziľudských vzťahoch. Tam môžu byť trochu problémy, najmä s ľuďmi, s ktorými ste si už skôr nesadli. Konfrontácia je zbytočná, ničomu by nepomohla. Výzvy na súboj ignorujte, len by vás to oberalo o energiu.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: profesionalita, úspech, pracovitosť, vytrvalosť, náladovosť, arogancia

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, júl, august, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 7, 12, 14, 16, 22, 25

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt