Škorpión – horoskop


Snažte sa pokračovať v tom, čo ste začali už skôr a čo vyzerá nádejne. Niektoré projekty sú dlhodobé, nezastaví ich striedanie kalendárnych rokov. Máte šancu na úspech, tak sa venujte poctivo všetkému, čo vás k nemu priblíži. Tentoraz dajte prednosť kariére pred osobným životom. Neznamená to, aby ste sa úplne vykašľali na svojich blízkych. Ide o dôsledné plánovanie, aby ste sa mohli venovať aj rodine, ale aby ste nezanedbávali to, o čo sa snažíte a čo vás môže na dlhší čas zabezpečiť.

JAR: Je vhodný čas na oslovenie dôležitých ľudí. Práve v tomto období sa dá nájsť čas a priestor, aby ste ich presvedčili svojimi víziami a našli u nich podporu. Čím viac ich budete mať na svoje strane, tým to bude pre vás lepšie. Doma by ste si mali rozdeliť úlohy, aby bol každý spokojný.

LETO: Budete si musieť vybrať. Alebo zanedbáte svoje koníčky, alebo budete flákať to, na čom pracujete. Jedinou výnimkou je rodina, aj keď aj ona pocíti, keď sa budete venovať svoje profesionálnej činnosti. Nájdite si počas leta priestor, kde by ste boli len so svojimi blízkymi.

JESEŇ: Konkurencia bude silná, budete mať čo robiť, aby ste obstáli. Chce to vynaložiť maximálne úsilie, aby ste si na konci mohli povedať, že ste pre úspech spravili všetko, čo sa dalo. Dajte si pozor na radcov, ktorí sa tvária, že sú nezávislí. Neznamená to, že hovoria pravdu.

ZIMA: Prichádza čas rekapitulácie a spriadanie plánov na ďalšie obdobie. Svoje kroky si budete musieť obhájiť pred ľuďmi, s ktorými spolupracujete. Nesnažte sa nič prikrášľovať. Potrebujete mať v rukách serióznu analýzu, ktorá poukáže na chyby aj prednosti. Nech je to každému jasné.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: práca, sila, workoholizmus, dovolenka, kritika, vízia

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, máj, jún, august, september, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 5, 8, 17, 19, 27, 31

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt