Strelec – horoskop


Všetko podstatné máte vo svojich rukách, len sa nesmiete zľaknúť príležitosti. Musíte si povedať, že na to máte, a nie hľadať výhovorky, prečo to nie je možné. Keď vás hodia do vody, musíte plávať, ak sa budete vode vyhýbať, tak sa na druhý breh určite nedostanete. Nespoliehajte sa na šťastie, to praje len tým, ktorí sú na to pripravení a poctivo si všetko odpracujú. Ak budete medzi nimi, tak potom sa aj na vás môže usmiať šťastena. To by však bol už len taký bonbónik na torte.

JAR: Nie je dôležité, čo viete na začiatku, ale aké znalosti budete mať na konci. Teraz je vhodný čas na štúdium, nasávanie nových poznatkov, zbieranie skúseností od ľudí, ktorí toho veľa zažili. Nestrácajte čas povaľovaním sa, to môžete robiť inokedy. Pracujte - a dostanete za to odmenu.

LETO: Môžete spomaliť, nebude sa diať nič podstatné. Aj vy, aj konkurenciu budú zbierať sily. Môžete sa venovať rodine alebo svojim koníčkom. Potrebujete pookriať, duševne aj fyzicky. Hľadajte ľahšiu cestu, nestavajte si veľké ciele, aj tak by ste ich v tomto momente nedosiahli.

JESEŇ: Výhodu budú mať tí, ktorí nabehnú na pravidelné tempo a nestratia rytmus. Ak si budete hovoriť, že ešte máte na všetko čas, tak ste na najlepšej ceste,. aby ste ho prešvihli. Konkurencia už dávno nespí, tak by ste nemali spať ani vy. Tak šup, venujte sa podstatným veciam.

ZIMA: Budete dorábať to, čo ste počas jesene nestihli. Nebude však na vás taký tlak ako predtým. Môžete si voliť rôzne varianty, zvažovať, čo by bolo lepšie. Viac sa môžete venovať aj svojim blízkym a tešiť sa na sviatky. Potom si po náročnom roku poriadne oddýchnete.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: šanca, výzva, konkurencia, inteligencia, drina, sviatok

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, apríl, júl, september, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 10, 12, 18, 23, 25, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt