Strelec – horoskop


Bude vo vás veľa energie, možno až príliš. Podstatné je, či ju využijete alebo ňou budete plytvať. Vždy si rozmyslite, či krok, ktorý spravíte, je nevyhnutný alebo by sa dal odložiť. Nebude to pohodlnosť, ale inteligentné riešenie. Také budete musieť nájsť aj v niektorých zložitejších situáciách. Uvedomte si však, že na všetko treba dostatok času, tak by ste nemali žiadny z problémov nechať zájsť príliš ďaleko. Nemôžete sa spoliehať ani na šťastie, ani na to, že niekto niečo za vás vyrieši.

JAR: Urobte to, čo ste sľúbili, dodržujte pravidlá, ktoré ste stanovili. Buďte pre ostatných príkladom, potom budú na vašej strane. Bude sa vám dariť vo všetkom, do čoho je treba vložiť viac než len silu. Teraz je vhodný čas na budovanie kariéry. Nezabúdajte na ľudí, ktorí vám pomôžu, mali by ste sa im odvďačiť.

LETO: Využijete svoje silné stránky, ale prejavia sa aj vaše slabosti. Mali by ste si uvedomiť, že výčitky na vašu adresu vás nemajú zraniť, ale pomôcť vám uvedomiť si, kde robíte chybu. Spravte ústretové kroky voči ľuďom, s ktorými ste nemali najlepšie vzťahy - ja čas dať niektoré veci do poriadku.

JESEŇ: Pozor na priveľké sebavedomie, aj vy môžete urobiť chybu. Nie je podstatné, kto ju nakoniec napraví, v každom prípade by ste mali urobiť opatrenia, aby sa to neopakovalo. Budú vás potrebovať vaši blízki, nedajte prednosť kariére pred nimi. Máte im za čo prejaviť vďaku, tak to urobte.

ZIMA: Neplánujte si nič veľké. Potrebujete si vydýchnuť po náročnom roku. Robte to, čo vás teší a čo ste predtým nestíhali. Je to akási duchovná očista od nánosov stresu, ktorý sa na vás nalepil. Každý dobrý skutok, ktorí spravíte, síce nebude odmenený, ale aspoň z toho budete mať veľmi dobrý pocit.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: taktika, energia, vynachádzavosť, šikovnosť, ignorancia, neuváženosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, júl, august, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 5, 11, 17, 21, 24, 28

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt