Váhy – horoskop


Do všetkého budete vnášať viac citu než rozumu. To nemusí byť na škodu, ale musíte si ustrážiť mieru. Zdravý rozum nemôžete úplne ignorovať, bude vašou záchrannou brzdou. Niektoré udalosti, ktoré zažijete, si budú vyžadovať, aby ste im venovali celú svoju pozornosť. Môže to byť vyčerpávajúce, takže by ste mali dbať o svoju kondíciu. Fyzické a duševné sily sa navzájom ovplyvňujú, potrebujete jedny aj druhé. Nakoniec dosiahnete harmóniu, ale bude vás to stáť veľa. Aspoň si to budete vážiť.

JAR: Zamerajte sa na svoj osobný život, rozmotajte klbko osobných vzťahov. Budete mať čo robiť, aby ste nastolili harmóniu a vrátili veci tam, kam patria. Je vo vašom záujme, aby prišla zmena. Nemusí byť hlboká, ale musíte mať aspoň pocit, že sa všetko pohlo k lepšiemu. Nadobudnete väčšiu sebadôveru.

LETO: Život okolo vás bude bežať rýchlym tempom, mali by ste sa mu čo najskôr prispôsobiť. Niekedy toho bude veľa, ale dokážete prekľučkovať aj cez zložité situácie. Nezabúdajte na oddych, naozaj si ho zaslúžite. Ak včas nevypnete, môže vám to zobrať veľa síl, ktoré by ste len ťažko získavali späť.

JESEŇ: Niektoré udalosti vás môžu zasiahnuť viac, než si myslíte. Chvíľu sa z toho budete spamätávať, ale nakoniec by vás to malo posilniť. Uvedomíte si, čo by ste naozaj mali robiť a čo je už zbytočné. Očakávajte aj úspech v pracovnej oblasti, ale nemali by ste sa s tým uspokojiť. Máte čo zlepšovať.

ZIMA: Koncom roka sa všetko dostane do správnych koľají. Situácia sa upokojí a vy sa bez obáv budete môcť uložiť na zimný spánok, či skôr na zimný odpočinok. Zostaňte však v strehu, ak by sa ešte niečo nečakane zomlelo. Predsa len, život prináša aj situácie, s ktorými sa dopredu dá ťažko rátať.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: emócie, ústretovosť, pochopenie, obetavosť, nervozita, úzkoprsosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: marec, apríl, jún, júl, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 4, 12, 14, 19, 27, 28

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt