Váhy – horoskop


Vaša situácia sa bude často meniť. Každá akcia vyvolá reakciu, občas nebudete vedieť, kde vám hlava stojí. Dokážete to zvládnuť, ale život v strehu vám bude postupne ukrajovať z vašich síl. Preto je podstatná regenerácia - obdobie, keď si oddýchnete telesne aj duševne. Niekoho to bude baviť, lebo bude rušno, iného to bude trápiť, lebo bude neistota. Ideálna by bola zlatá stredná cesta. Baviť sa na tom, čo je zábavou a strachovať sa o to, o čo sa treba báť. Potom to bude všetko v rovnováhe.

JAR: Na oddych nebudete mať čas. Od začiatku roka budete mať čo riešiť. Nebudú to problémy, pri ktorých by sa rúcal svet, ale veľa maličkostí vás tiež dokáže poriadne vyšťaviť. Snažte sa striedať pravidelne prácu s oddychom, aby ste mali vždy dostatok síl. Budete ich potrebovať.

LETO: Do vašej situácie bude chcieť zasahovať priveľa ľudí, aj takých, ktorí nebudú konať vo váš prospech. Dajte im jednoznačne najavo, že svoje záležitosti si vyriešite vo vlastnej réžii a nepotrebujete žiadne rady zvonku. Nezabúdajte na dovolenku, dlhujete ju sebe i svojim blízkym.

JESEŇ: Situácia sa upokojí aj bez vášho pričinenia. Môžete si vychutnať obdobie pokoja, ktoré môže, ale aj nemusí byť dlhé. Závisí to od vašich krokov a takisto od vašej šikovnosti. Niektorí ľudia vás budú potrebovať a preto môžete očakávať zaujímavé ponuky. Máte o čom rozmýšľať.

ZIMA: Je čas uzatvoriť niektoré záležitosti. Čo sa vám v priebehu roka nepodarilo, to už nechajte radšej na ďalšie obdobie. Veci netreba zbytočne siliť. Snažte sa tráviť čo najviac času so svojimi blízkymi. Je to najmä o pozitívnych emóciách a sile, ktorú vám dodáva rodina a priatelia.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: rodina, vzrušenie, ochota, stres, uvoľnenie, domov

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, apríl, máj, september, október

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 3, 16, 17, 22, 25, 29

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt