Vodnár – horoskop


Váš výhľad je trochu neistý, napriek tomu máte nádej, že sa všetko napokon zvrtne vo váš prospech. Veľa vecí bude na vážkach, ktoré sa môžu prevážiť na jednu či druhú stranu. Buďte v strehu, aby ste mohli zasiahnuť do deja, nenechajte zo seba urobiť iba bábku, s ktorou niekto manipuluje. Váš názor by mal zaznieť vždy, keď treba, aby bolo hneď jasné, čo si o probléme myslíte. Predídete tým nedorozumeniam, ktoré by mohli veci znejasniť a vy by ste sa k nim museli opäť vrátiť.

JAR: Ako sa rozbehnete, tak aj dopadnete. Nemali by ste nič podceniť, pretože každé zaváhanie by ste veľmi ťažko dobiehali - stálo by vás to veľa síl. Postupujte dostatočne razantne, aby bolo jasné, že s vami treba počítať. Nenechajte sa zatlačiť do kúta, mohli by ste v ňom dlhší čas zostať.

LETO: Nerobte rozhodnutia, ktoré by sa nedali vrátiť späť. Môžete problémy rozobrať z každej strany, všetko si premyslieť, ale konečné stanovisko si nechajte na neskôr. Zvyšný čas venujte tomu, aby ste si dobre odpočinuli a robte najmú to, čo vás baví. Neskôr na to nemusíte mať čas.

JESEŇ: Prichádza čas rozhodnutí. Je vhodný čas na to, aby ste dali do poriadku staré záležitosti, aby ste sa mohli venovať novým. Nenechajte sa ovplyvniť nostalgiou. To, čo bolo, mohlo byť pekné, ale to, čo bude, môže byť ešte krajšie. S financiami opatrne, naťahuje sa po nich veľa rúk.

ZIMA: Mali by ste spomaliť tempo. Nemusíte to celkom zabaliť, ale niektoré záležitosti nechajte na iných. Vaša nálada bude nestála, emócie podráždené. Mali by ste hľadať cestu k zmiereniu, nie ku konfliktom. Aj tak by sa ukázalo, že sú zbytočné a mnohé veci sa vyriešia aj bez vás.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: sila, rozum, názor, podráždenie, zbytočnosť, uvoľnenie

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, apríl, máj, september, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 3, 9, 18, 24, 25, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt