Vodnár – horoskop


Ak ste boli mimo hry, tak sa do nej vrátite. Ak ste boli v centre diania, tak v ňom zostanete. Jednoducho, ostatní musia s vami počítať. V niektorých momentoch budete mať šťastie, ale väčšinou budú vaše výsledky obrazom vášho úsilia. Sústreďte sa vždy len na to podstatné. Až keď to budete mať z krku, vrhnite sa na ďalšiu záležitosť. Takto postupne dokážete prekonať prekážky, ktoré sa vám stavajú do cesty. Nemali by ste však spyšnieť, zase až taký výnimočný rok mať nebudete.

JAR: Chvíľu vám bude trvať, kým sa rozhúpete, ale nakoniec to zvládnete. Potom už budete bežať ako dobre namazaný stroj. Pristupujte k ľuďom tak, ako oni pristupujú k vám. Nerobte v tomto výnimky. Ak ostatní budú vidieť, že akcia vyvoláva reakciu, dajú si lepší pozor na to, čo robia.

LETO: Letné obdobie môže vo vás vyvolať spomienky. Nemali by ste však žiť minulosťou, či už bola dobrá alebo nie. Váš život ovplyvňuje menej, než jej pripisujete. Je to len nostalgia, ktorá občas pochytí každého. V druhej polovici leta chytíte druhý dych, ktorý v prvej polovici stratíte.

JESEŇ: Zaoberajte sa všetkým, čo sa vás týka, aj keby sa vám občas zdalo, že sú to hlúposti. Nikdy neviete, či sa z maličkosti nestane veľká záležitosť - to sa môže stať v priebehu niekoľkých dní. Každý problém si zaslúži vašu pozornosť. Čím skôr ho znesiete zo sveta, tým lepšie.

ZIMA: Zúžte rozsah vecí, ktorými sa zaoberáte. Koncom roka sa vám budú sily míňať rýchlejšie ako na začiatku. Mali by ste častejšie relaxovať. Už toho nie je veľa, čo dokážete zvládnuť naraz, tak si nerobte prehnané plány. Ak vám niekto ponúkne pomoc, tak to s vďakou prijmite.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: ťah, zábava, úspech, nevraživosť, súťaživosť, zmierenie

PRIAZNIVÉ MESIACE: marec, apríl, jún, júl, august, október, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 4, 12, 13, 18, 26, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt