Veštenie s kyvadlom


kyvadloČlovek sa často potrebuje rozhodnúť, nájsť riešenie, ukázať cestu, utvrdiť sa v tom, čo robí. Mnohokrát mu stačí vedieť len to, či má niečo spraviť alebo to nechať tak. Či sa má vydať na cestu alebo zostať doma. Či zobrať novú prácu alebo zostať v tej starej. Hľadá jednoduchú odpoveď: áno alebo nie. Práve tieto odpovede vám dokáže priniesť kyvadlo. A môže priniesť ešte jednu navyše – odpoveď neviem.

Vyrobiť si jednoduché kyvadlo nie je žiadna veda. Použite povrázok, šnúrku alebo niť a zaveste na ňu malý predmet – nemal by byť ani príliš ľahký, ani príliš ťažký. Niektorí veštci odporúčajú použiť predmet, ku ktorému máte osobný vzťah alebo sa k nemu viažu nejaké osobné spomienky. Vytvorí totiž úzku väzbu s vaším podvedomím. Práve to vám totiž naznačí správnu odpoveď na otázky, ktoré kladiete. Do hry sa zapojí vaša intuícia, šiesty zmysel, nadzmyslové vnímanie – každý z týchto názvov hovorí o tom, že sa pohybujeme vo sfére duchovna. Existujú aj fyziologické vysvetlenia – pri položení otázky sa aktivuje vaše podvedomie a vyšle jemné impulzy do svalov vašej ruky a tie sa potom prenesú aj na kyvadlo.

Pri samotnom hľadaní odpovedí na otázky sa však, naopak, musíte odosobniť, vyprázdniť si hlavu. Nesnažte sa “manipulovať” odpoveď, je potrebné, aby ste do toho nevkladali žiadne emócie. Uvoľnite sa. Myslite na niečo neutrálne, alebo si stále opakujte nejakú vetu alebo riekanku.

Nie je dôležité, z akého materiálu je kyvadlo. Môže byť z kovu, dreva, môže to byť kamienok, nejaký šperk – fantázii sa medze nekladú. Často máte podobný predmet so sebou, ani o tom neviete. Je ním napríklad prsteň, ktorý nosíte a už ani nevnímate, že ho máte na prste. Rovnako namiesto povrázku môže poslúžiť retiazka, ktorú nosíte na krku alebo v čase núdze teraz tak populárne gumičky na ruku. Samozrejme, lepšie ako provizórne je riešenie trvalé, to znamená, zohnať si pekné kyvadielko, ktoré sa vám bude páčiť. Ponúk nájdete aj na internete dostatok – od jednoduchého kovového kyvadla, s ktorým môže pracovať každý, až po dizajnovo vyčačkané šperky.

V čom je výhoda kyvadla? Dáva vám rýchle a jasné odpovede na otázky. Používa sa najmä na rozhodovanie o veciach konkrétnych, ktoré sa odohrávajú v blízkom čase. Dajte si pozor na to, aby otázka bola formulovaná jednoznačne a umožnila kyvadlu, aby odpovedalo áno alebo nie. Učte sa klásť také otázky.

Ako sa s kyvadlom pracuje? Vezmite ho do ruky, prichyťte si ho medzi palcom a ukazovákom a ustáľte ho. Najskôr ho musíte “kalibrovať” – znamená to pochopiť, čo vám chce povedať. To znamená, položíte mu otázku, na ktorú poznáte odpoveď a budete sledovať, ako kyvadlo zareaguje. Môže sa kývať dopredu a dozadu (zvyčajne súhlas), zboku nabok (zvyčajne nie), ale takisto môže poskytovať neurčité vyjadrenia vo forme chaotických a rôznorodých pohybov. Iný spôsob je, že kyvadielko rotuje – pohyb v smere hodinových ručičiek zvyčajne hovorí áno, proti smeru znamená nie. Odpoveď na to vám však dajú práve tie otázky so známymi odpoveďami, ktorými kyvadlo kalibrujete.

Pri tréningu musíte mať veľkú trpezlivosť, málokto to zvládne na prvýkrát. Dôležité je, aby ste si verili a prvé neúspechy vás neodradili. Niekedy je potrebné vymeniť kyvadlo, skúsiť nejaké iné, inokedy treba experimentovať s miestom, kde sa pokúšate veštiť. Mali by ste byť niekde, kde vás nebude nikto vyrušovať – tým sa myslí aj samotná miestnosť alebo priestor, kde ste.

Kyvadlo je pomôcka, ktorá slúži najmä na zodpovedanie otázok, na ktoré sa dá jednoducho odpovedať áno alebo nie. Kyvadlo vám však môže dať aj zložitejšie odpovede. Ak potrebujete podrobnejšie členenie odpovedí alebo vás zaujímajú aj odpovede na iný druh otázok, môžete využiť kyvadlové tabuľky. Ľudia, ktorí sa kyvadlom zaoberajú profesionálne, si dokážu nakresliť vlastné špeciálne diagramy, ktoré je možné “ušiť” na mieru konkrétneho človeka a konkrétnej udalosti. Vyžaduje si to však aj veľkú skúsenosť.

Môžete si napríklad vytvoriť tabuľku, ktorá určí, aké silné je áno alebo nie. Nakreslite si kružidlom kružnicu a pretnite ju napoly. Tú polovicu ešte rozdeľte tak, aby ste dostali štvrtinu kruhu – bude to vyzerať ako štvrtka kruhovej pizze. Nasleduje ešte jemnejšie delenie tak, aby celý polkruh reprezentoval 100 percent. Nula bude vľavo a 100 percent úplne vpravo. V ľavej “štvrtke pizze” budú odpovede áno, jeho sila však bude postupne slabnúť a v pravej časti už bude nie.

Aby ste nemuseli kresliť a mali čo najviac možností, je možné si kúpiť komplexné tabuľky, ktoré obsahujú rôzne varianty a obsiahnu rôzne problémy – od počasia cez zdravie až po to prosté áno alebo nie.

Existujú aj ďalšie možnosti využitia kyvadla. Traduje sa, že francúzsky profesor Henri Mager začiatkom minulého storočia zostrojil koleso (nazýva sa Magerova ružica alebo Magerova rozeta), ktoré umožňuje používať kyvadielko s farbami, rovnakými, aké sa priraďujú čakrám. Koleso rozdelil na osem rovnakých častí, v každej časti je jedna farba. Úplne hore je to farba fialová, potom už nasledujú postupne doprava ďalšie farby. Mager pracoval s farbami fialová, modrá, zelená, žltá, červená, sivá, čierna a biela. V rámci prechádzania cez farebnú škálu existujú rôzne odtiene, ktoré mažú ostré hrany medzi jednotlivými farbami.

Farba konkrétneho človeka charakterizuje, hovorí o tom, ako sa prejavuje. Každý má nejakú jednu alebo dve farby, ktoré prevažujú, ktoré o ňom hovoria, aký je. Vyvážená osobnosť má silné vyžarovanie všetkých farieb a to je aj ideál, ku ktorému sa ľudia snažia dopracovať. Farby predstavujú rôzne druhy energie, preto je dôležité, aby boli v harmónii – kyvadlo pomôže určiť, kde je toto energetické vyžarovanie najsilnejšie a kde, naopak, slabne.

Čo hovoria o vás jednotlivé farby, čo predstavujú ich odtiene? Ktoré farby sú u vás najsilnejšie a teda vás charakterizujú? Zistite si to kyvadielkom nad ružicou. Prostredníctvom kyvadla a správnej otázky môžete zistiť, ktoré vaše farby žiaria najviac a ktoré potrebujú obnoviť. Význam farieb na osobnosť človeka zistíte tu.

Ako pozitívne prežiť svoj život? Zavolajte skúsenej veštici a odborníčke na kyvadlo Airam na číslo

0988 718943

Ukáž číslo
© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt