Tamara

Ukáž číslo
January 16, 2009
Som Tamara. Pracujem s energiou reiky, posielam energiu na diaľku, riešim zdravotné a vzťahové problémy. Zaoberám sa alternatívnou medicínou, odrušovaním geopatogénnych zón, čistím auru.
Už od detstva som cítila, že som bola iná ako ostané deti. Zaujímala som sa o veci medzi nebom a zemou. Osud mi pripravil neľahké detstvo a neskôr ťažký partnerský vzťah. Vďaka kamarátke veštici som pochopila, prečo sa niektoré veci v mojom živote dejú stále dokola. Začala som na sebe pracovať a svojou usilovnosťou som v sebe prebudila výnimočné schopnosti. Vďaka neustálemu procesu vzdelávania sa v rôznych odboroch zaoberajúcich sa niečím magickým, nehmatateľným, nedokázateľným mi všetko do seba začínalo postupne zapadať.
Začínala som výkladom kariet, následne numerológiou, rodinnými konšteláciami, reiky, spolupracovala som s rôznymi liečiteľmi a terapeutmi, vyštudovala som kompletne kozmológiu, kam patrí astrológia, čínska medicína a partnerské posudzovanie. Dokážem Vám pomôcť v oblasti lásky, priateľstva a ťažkých životných situáciách. Väčšina ľudí často vidí problém tam, kde nie je, a pritom stačí len málo k dramatickému zlepšeniu. Nebojte sa mi zveriť so svojím trápením.
Spoločne nájdeme východisko z každej ťažkej situácie. Netrápte sa a zavolajte mi!


Vaše ohlasy - odporúčania:
© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt