NumerológiaViac informácií o vplyve čísel na vašu budúcnosť Vám odhalí Tamara na čísle
0988 718940
Ukáž číslo

Numerológia je veda o číslach, ktorá tvorí základ nášho myslenia. Prvých deväť čísel, ktoré používame nielen na počítanie, nám umožňuje vyjadriť všetky naše ďalšie myšlienky. Čísla v sebe ukrývajú hlboký symbolický a ezoterický význam. Už otec matematiky, Pytagoras, dokázal zasvätiť svojich žiakov do ukrytých tajomstiev čísel a ich skrytého významu.

Numerológia, stará rovnako ako Astrológia, nám potvrdzuje, že všetko je cyklicky sa opakujúce a každé číslo má svoju vlastnú vibráciu. Tento prístup sa objavuje vo všetkých filozofických či náboženských tradíciách. Židovská tradícia spája dvadsaťdva písmen abecedy s dvadsiatimi dvomi hláskami. Každé písmeno zodpovedá číslu od 1 do 22.

Základným prvkom numerológie sú základné čísla 1,2,3,4,5,6,7,8,9. Všetky ostatné, vyššie čísla, je vždy možné previesť na tieto základné čísla. Každé zo základných čísel má svoje vibrácie a vlastnosti. Niektoré čísla sú neutrálne, iné dokážu človeka nabíjať energiou, alebo naopak priviesť do nepríjemných situácií. Narodili sme sa v určitom čase, ktorý nedokážeme ovplyvniť, zmeniť ani zvrátiť. Od tohto okamihu sa nachádzame na ceste nášho osudu.

Dôležité čísla v našom živote :
Životné číslo / vypočíta sa z dátumu narodenia/
Číslo osudu / vypočíta sa z mena a priezviska/
Číslo vývoja /vypočíta sa ako číslo osudu pri zmene mena alebo priezviska/

Ktoré sú kľúčové roky vo vašom živote? V ktorých odvetviach sa môžete uplatniť? Aký je váš charakter? Zistite vaše životné číslo a dozviete sa veľa zaujímavých informácií o sebe.


Zadajte Váš dátum narodenia:
Deň:   
Mesiac:   
Rok:   

Chcete poznať, čo o Vašom osude hovoria čísla? Nechajte si vypracovať svoj osobný numerologický profil.
Vyplňte formulár a odošlite.

© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt