Panna – horoskop


V tomto roku by ste mali riešiť ako prioritu kvalitu života. Nemali by ste sa naháňať za vecami, ktoré sú vám nanič. To, že si ich môžu dovoliť susedia, nie je žiadny argument. Sústreďte sa na to, aby ste namiesto stresu mali pohodu, namiesto hromady práce veľa času pre rodinu, namiesto zbytočne drahých vecí praktické výrobky. Ak všetko pôjde podľa tejto schémy, na konci roka toho nebudete mať viac, ale bude u vás viac pohody. To stojí za to, aby ste tento model vyskúšali.

JAR: Mali by ste si prísne zadeliť svoj čas. Nájdite v ňom najskôr priestor pre rodinu, potom pre oddych a všetko skĺbte so svojou prácou. Snažte sa svoj rozvrh flexibilne prispôsobiť, aby sa dal pružne meniť podľa potreby. Nie je to ľahké a určite sa to nedá vždy dodržať, ale neustále to skúšajte.

LETO: Dbajte na zákony a predpisy. Hlúpa pokuta by bola nepríjemný zásah do rozpočtu, navyše zbytočný. Stačí mať základný prehľad o tom, čo si môžete a čo nemôžete dovoliť. Nehovorte o tom, čo budete robiť, jednoducho to spravte. Namiesto sľubov ponúkajte konkrétne činy.

JESEŇ: Môžu prísť zásadné zmeny. Či sa budú týkať aj vás, to nie je jasné, ale určite vás nejako postihnú. Môže to však byť krok správnym smerom. Prinúti vás urobiť to, s čím ste váhali. Ak by vás nepostavili pred hotovú vec, tak by ste sa možno nerozhýbali. Takto nebudete mať na výber.

ZIMA: Mali by ste sa pomaly uberať na zimný spánok. Veľa vecí sa počas roku pomenilo, tak by ste si to mali zrekapitulovať. Porovnajte si to so svojimi predsavzatiami a budete vidieť, či idete správnou cestou a primeraným tempom. Ak vám to bude vychádzať, získate novú motiváciu.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: osobnosť, náhoda, rozvážnosť, oddych, zmena, motivácia

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, máj, jún, august, september, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 1, 11, 14, 23, 24, 30

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2021 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt