Panna – horoskop


Tento rok bude najmä o vás. Všetko, čo sa stane, vám pomôže uvedomiť si, kde je vaše miesto. Budete musieť robiť rozhodnutia, ktoré nebudú ľahké. Môže to byť nápor na vašu psychiku, takže sa snažte čo najviac posilňovať svoj duchovný svet. Budete však musieť rozhodovať aj o materiálnych veciach, niektoré finančné záležitosti neznesú odklad. Uvedomte si však, že vaše možnosti budú obmedzené. Ak máte vyššie ambície, musíte sa zmieriť s tým, že sa nemusia naplniť.

JAR: Rok môžete začať s miernym optimizmom a nádejou, že všetko pôjde tak, ako má. Situácia sa začne komplikovať až neskôr. Môžu do toho vstúpiť majetkové záležitosti - a s tými sa často spájajú spory. Vaša ústretovosť by mala mať svoje hranice, inak ju začnú iní ľudia zneužívať. Ak kompromisy, tak musia byť obojstranné.

LETO: Sústreďte sa na všetko, čo robíte, nepozornosť by sa vám nevyplatila. Mali by ste dbať na to, aby ste si vždy vedeli nájsť čas na odpočinok. Potrebujete mať čerstvú hlavu, aby ste všetko zvládli na jednotku. Do odpočinku zarátajte aj čas, ktorý tráviť s ľuďmi, ktorých milujete. Nie je lepší relax ako s ľuďmi, ktorí sú vám blízki.

JESEŇ: Netreba veľa, aby ste mali pocit dobre vykonanej práce. Nebude to síce nič svetoborné, ale dôležitá bude vaša spokojnosť. Ak ju mať nebudete, hlavou vám budú prebleskovať myšlienky, či má zmysel zostávať tam, kde ste. Nechajte si to len pre seba, nebude správny čas na zmeny - iba vo výnimočnom prípade.

ZIMA: Prichádza obdobie, ktoré vám môže dať to, čo vám predošlé mesiace nedopriali - pocit, že to, čo robíte, má zmysel a že to vedia oceniť aj iní ľudia. Vleje do vás pozitívnu energiu a vy ju zase môžete posunúť ďalej. Podstatné je, aby fungovali medziľudské vzťahy, to ostatné bude už len čerešničkou na torte.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: priemer, pokora, usilovnosť, dobrá nálada, neistota, smútok

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, február, august, október, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 8, 13, 15, 20, 21, 26

Nechajte si vypracovať svoj osobný horoskop na tento rok.
Tí najlepší veštci a veštice Vám odpovedia na to, čo Vás čaká.


© 2020 ivestenie.sk  ·  Mediatex, s.r.o.  ·  Autorské práva  ·  Kontakt